+48 518 43 00 17
krainalilli@gmail.com

O mnie

 

Witam Cię bardzo serdecznie.

Poszukując siebie, poszukując odpowiedzi na nurtujące Cię pytania trafiłeś/aś na moją stronę.

Pewnie już wiesz, że nic nie dzieje się przypadkiem…

Mogę pomóc Ci odnaleźć wewnętrzny potencjał i moc.

Przez transformację i dostrojenie energetyczne otworzysz się na obfitość Wszechświata. Wsparcie, jakie otrzymasz z energetycznej przestrzeni sprawi, że zobaczysz swoje własne światło, które Cię poprowadzi.

 

Od lat korzystałam intuicyjnie ze swoich niezwykłych darów i talentów.

Z biegiem czasu pod wpływem ciągłego poszerzania wiedzy, poszerzania świadomości, ciągłych poszukiwań nowych rozwiązań, nabywanych warsztatowo umiejętności dary i talenty rozwinęły się w sposób dla mnie niezwykle cudowny. Pozwalając mi korzystać z nich w sposób świadomy i ukierunkowany.

Dzięki nabytemu doświadczeniu i swoim umiejętnościom mogę teraz wspierać Ciebie w odkrywaniu wewnętrznego potencjału i mocy.

 

Jest dużo cudownych metod i wiele z nich poznałam. Wiele niesie duże możliwości energetycznego wsparcia. Wykorzystuję i łączę różne techniki w zależności od potrzeby danej osoby i sytuacji. Wynika to w sposób zupełnie naturalny bez konieczności wpasowywania się sztywno w ramy danej metody, czy techniki.

Za pomocą channelingu oraz wglądów wizualnych mogę pośredniczyć w rozwiązaniu wątpliwości i życiowych wyzwańMam wgląd w przestrzenie, które nie są dostępne z poziomu umysłu świadomego.

Komunikuję się z energiami noszących miano Opiekunów Duchowych i Aniołów, zaglądam do innych inkarnacji, otrzymuję informację o planach przedurodzeniowych i odkrywam nieznane – na poziomie świadomym – obszary Duszy.

Wspieram w transformacji niekorzystnych wzorców, oczyszczam energetycznie ludzi, zwierzęta i naturę nieożywioną.

 

Zaplanowałam w obecnej inkarnacji obudzenie umiejętności i wiedzy. Dzięki temu mogę pomóc również Tobie odkryć to, co zakryte. Masz moc, masz wewnętrzne światło, możesz mieć piękne, szczęśliwe i dostatnie życie. Wystarczy, że zaczniesz umiejętnie korzystać z wewnętrznego potencjału, który już posiadasz.

To nie czarodziejska różdżka, ale poszerzanie świadomości,Twoje działanie, wiara i zaufanie do siebie sprawi, że zaczniesz funkcjonować w rzeczywistości, jakiej pragniesz.

 

Aby tak się stało potrzebujesz wskazówek i podpowiedzi, które ułatwią Ci ten proces. I sprawią, że staniesz się sam/a dla siebie świadomym przewodnikiem.

Jakże łatwiej się żyje patrząc na rzeczywistość z perspektywy wiecznej Duszy.

Z miłością .

Małgorzata G. Sasinowska – Lilli Hali

e-mail: krainalilli@gmail.com

tel: + 48 518 43 00 17