+48 518 43 00 17
krainalilli@gmail.com

Pole Akaszy – czym jest.

Pole Akaszy – czym jest.

 

 

Pole Akaszy to rodzaj kosmicznej pamięci, w którym zapisane są wszystkie wydarzenia, wspomnienia oraz informacje o każdej istocie, która kiedykolwiek inkarnowała w danym systemie.

W Polu Akaszy znajdziemy wszystko włącznie z doświadczeniami, myślami, ideami i emocjami. Jest to miejsce poza czasem i przestrzenią,

Słowo  „AKÁSHA” – Akasza pochodzi z sanskrytu i oznacza „substancję pierwotną”, „eter”, czyli niematerialną, subtelną energię przenikającą cały Wszechświat i niewidzialny składnik współtworzący Kroniki.

Kroniki Akaszy znane są we wszystkich kulturach i religiach.

 

Ponieważ w polu energetycznym przechowywane są wszystkie przeszłe, teraźniejsze i przyszłe możliwości.  Jeżeli zachodzi taka potrzeba można mieć do nich dostęp z teraźniejszości w celu przebudzenia świadomości.

 

Człowiek nie jest jednak bezwolną marionetką, która ma zrealizować z góry ustalony plan. Przyszliśmy na ten Świat, żeby doświadczać, poszerzać swoją wiedzę, przepracowywać wybrane lekcje i tym samym poszerzać swoją świadomość. Natomiast zawsze mamy prawo wyboru drogi, jaką chcemy pójść

 

Odczyt z Kronik Akaszy

 

Każda osoba posiada swoje Kroniki Akaszy, w których przebywają jej Mistrzowie i Nauczyciele, którzy znajdują się w energetycznym polu tej osoby na wyższych poziomach świadomości. Mistrzowie i Nauczyciele, to wysoko wibracyjne Istoty Światła pełne miłości i dobra, które kochają ludzi i chcą im pomagać. 

Każdy z nas może do nich zwrócić się o pomoc i otrzymać morze bezwarunkowej miłości, akceptacji, szczęścia i radości.

 

Jakie korzyści daje odczyt z Pola Akaszy?

Każdy z nas ma połączenie z Polem Akaszy i każdy z nas ma tam zapisaną swoją historię. Pozyskanie informacji i wskazówek odbywa się poprzez czasowe podłączenie do pola informacyjnego zwanego również Kronikami Akaszy.

Jest to pewna przestrzeń w nas samych, leżąca w obrębie naszej nadświadomości.

Łącząc się z tą sferą możemy otrzymać odpowiedzi nawet na najtrudniejsze nurtujące nas pytania. Dzięki energii miłości, jaka płynie z poziomu Kronik wznosimy się na wyższe, bardziej harmonijne, pełne szczęścia i spokoju poziomy.

Otrzymujemy wiedzę i informacje, które pomagają nam zharmonizować nasze życie na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym. Dzięki temu podnosimy nasze wibracje, łagodzimy ego i podążamy za celem naszej duszy.

 

Kontakt z Polem Akaszy pozwala nie tylko na rozwiązanie bieżących problemów, ale przede wszystkim umożliwia dotarcie do schematów i wzorców, które powodują dany stan rzeczy.

Jednocześnie umożliwia uzdrowienie i pozbycie się niekorzystnych dla nas ograniczeń. Nie zawsze też to, co uważamy za problem, tym problemem jest,  ponieważ u jego źródła leży zupełnie inna przyczyna, niż nam się wydaje

Zauważamy często w życiu pojawiające się podobne zdarzenia, czy sytuacje, które pojawiają się cykliczne. Jest to spowodowane nabytymi w dzieciństwie schematami, ale przyczyną mogą być również nieświadome wzorce z poprzednich wcieleń.

 

 

 

U podłoża problemów finansowych wcale nie musi leżeć np: niezaradność życiowa, czy brak zdolności. Może to być niskie poczucie własnej wartości, brak bezpieczeństwa, wyniesiony z dzieciństwa, czyli blokady, szkodliwe wzorce i przekonania.

Ale też śluby i przyrzeczenia z obecnego i poprzednich wcieleń oraz klątwy i uroki ciążące nad osobą lub rodem.

Podczas odczytu możemy się od tego wszystkiego uwolnić, jak również uzdrowić wewnętrzne dziecko. Możemy odciąć toksyczne i szkodliwe powiązania w relacjach międzyludzkich, karmiczne obciążenia, a także uleczyć traumy.

 

Transformując głębokie wzorce na wielu poziomach, uwalniając i zmieniając energię jednocześnie odblokowujemy nasze potencjały, harmonizujemy różne aspekty naszej osobowości co pozwala na pełniejsze podłączenie do życia.

Niemożliwe stanie się teraz osiągalne, doświadczymy kwantowego przyśpieszenia. Odkryjemy nowe możliwości i zaczniemy kreować swoją nową rzeczywistość. Jesteśmy tutaj, aby doświadczać wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, cieszyć się życiem, a nie żyć w lęku i strachu. Możemy zerwać z tym co nas ogranicza, blokuje i nie pozwala ruszyć naprzód.

 

Dostrojenie naszej Duszy pozwoli nam zobaczyć kim tak naprawdę jesteśmy, jaki cel mamy tu na Ziemi. Zmieni się stan naszej świadomości i postrzeganie rzeczywistości.

Dzięki otrzymanym wskazówkom i radom płynącym z Pola Akaszy możemy przetransformować nasze życie. Bo rzeczywistość, w której żyjemy jest tak naprawdę lustrem nas samych. A zewnętrzny obraz Świata wokół nas pokazuje, jakie myśli, emocje i schematy towarzyszą nam na co dzień.

Małgorzata G. Sasinowska – Lilli Hali

e-mail: krainalilli@gmail.com

 

Kroniki Akaszy.