+48 518 43 00 17
krainalilli@gmail.com

Transformacja w Polu Akaszy.

Transformacja w Polu Akaszy.

Transformacja  w Polu Akaszy to ogromna zmiana i przeobrażenie świadomości człowieka.

 

Informacje otrzymane z przestrzeni Akaszy pozwalają na bycie bardziej obiektywnym obserwatorem nie tylko siebie, ale również Świata i ludzi. Zmienia się percepcja rzeczywistości, zdarzeń, sytuacji i relacji.

Twoje oczekiwania, które masz wobec siebie budowane na bazie oczekiwań innych osób równie zostaną zobaczone z zupełnie innej perspektywy. Pozwoli to wyrwać się z klatki osądu i spełniania potrzeb innych ludzi.

 

Odczyt z Kronik Akaszy to ogromnie rozwijające doświadczenie na planie ludzkim, dające możliwość przepracowania schematów ograniczających nas ludzi.

Dusza przychodząc na  Ziemię  uczy się przez doświadczenia trudne , czasami nawet traumatyczne. To właśnie z takich lekcji wynosimy najwięcej nauki i wiedzy na temat nas samych i naszych emocji.

Gdyby czekały na nas ludzi tylko przyjemne i lekkie doświadczenia, nie mielibyśmy potrzeby przychodzenia na Ziemię.

Odczyt pomaga zobaczyć człowiekowi trudne doświadczenia z perspektywy Ducha wiecznego, jakim jesteśmy. Jednocześnie daje możliwość transformacji różnych aspektów życia. I ujrzenia dobra, które istnieje pod powierzchnią danego zdarzenia, czy relacji.

Bo tak naprawdę nic nie jest takim, jakie się wydaje…

 

Przechodząc transformację w Polu Akaszy możemy zobaczyć różne trudne sytuacje, czy relacje zupełnie w innym świetle niż dotychczas. I nagle wszystko zaczyna nabierać sensu – nawet doświadczenia pozbawione, jakiejkolwiek logiki z punktu widzenia człowieka.

I widzimy zależności naszych innych inkarnacji, planu przedurodzeniowego i sytuacji zaistniałej na planie rzeczywistym..

Spada zasłona niewiedzy i naszym oczom ukazuje się całkiem inny świat. Świat miłości i dobroci przykryty trudnymi zdarzeniami, które przeczołgały nas w życiu.

Ale tylko z perspektywy człowieka nieświadomego, składającego przykre wydarzenia na karb złośliwego losu.

Odczyt z Pola Akaszy transformuje wzorce pokazując skąd się one wzięły, w jaki sposób można z nimi pracować. I przede wszystkim, jak zmienić niekorzystny wzorzec, czy przekonanie.

Otrzymamy również informacje co zrobić, żeby obfitość wszechświata stała dla nas otworem.

 

Człowiek nie musi funkcjonować wyłącznie według starych schematów. Tak naprawdę jedyną stałą w świecie jest zmiana.

Zatem jeśli człowiek podejmie decyzje i będzie chciał zmienić to, co mu się nie podoba w jego rzeczywistości – zawsze może to zrobić.

Wszystko zależy świadomości i pojęcia, jakie ma o sobie samym i świecie.

Dochodząc do punktu, kiedy człowiek dusi się w ramach starych struktur. Gdy schematy narzucone przez społeczeństwo stają się za ciasne wtedy właśnie poszerzenie świadomości w Polu Akaszy jest bardzo pomocne.

 

Rozbijając stare struktury myślowe i utarte od lat sztywne ramy człowiek zaczyna widzieć, że istnieje inny świat, że można żyć inaczej. lepiej niż do tej pory. Że świat, w którym funkcjonuje, to tak naprawdę energetyczne lustro przekonań i wzorców. 

Dociera również główna prawda – każdy człowiek ma moc zmiany własnej rzeczywistości poprzez myśli, słowa i podejmowane działania. Poprzez transformację niekorzystnych przekonań i blokad hamujących otrzymywanie obfitości od Uniwersum.  

 

KLIKNIJ I POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK.

 

Odczyt w Polu Akaszy pokazuje iluzję tego świata, spada zasłona zaciemniająca widzenie własnego światła. Nagle człowiek dowiaduje się, że ma moc, że to od niego zależy, jak będzie żył, wśród, jakich ludzi i w jakim komforcie.

Dla niektórych osób może być na początku trudne do pojęcia, że myśli i słowa konstruują nasze otoczenie. Ale bez względu na to, czy ktoś się z tym zgadza, czy nie sami tworzymy nasze życie.

 

Jeżeli człowiek myśli o sobie i innych w sposób niekorzystny. Jeżeli uważa, że Świat jest przerażający, żyje w ciągłym strachu przed przyszłością, lęku o byt. Skupia się na braku tym samym wysyła energetyczne sygnały i taką rzeczywistość stwarza.

Transformacja w Polu Akaszy umożliwia przepracowanie podświadomych, niekorzystnych przekonań, które wpływają na taki, a nie inny ogląd Świata, siebie i ludzi. Dzięki temu człowiek mam możliwość wprowadzenie w życie zmian, aby otworzyć się na światło, miłość, szczęście i dobrobyt.

 

Informacje spływające z Pola Akaszy mają na celu najwyższe dobro człowieka i najkorzystniejsze rozwiązania na dany moment życia.

Można uzdrowić niekorzystne przekonania, dotrzeć do zakopanych emocji, zobaczyć czego dotyczą, w jaki sposób wpływają na życie człowieka. Ale również otrzymane wskazówki pozwolą na przepracowanie lekcji wybranej w planie przedurodzeniowym.

Niesamowity zakres możliwości, jaki daje odczyt Kronik Akaszy pozwala na poszerzenie świadomości, uzdrowienie wzorców, wskazanie najkorzystniejszych obszarów do zagospodarowania w życiu człowieka.

Ale również pokazanie drogi spójnej z danym człowiekiem, aby mógł wykorzystać swój ogromny potencjał, z jakim przyszedł na Ziemie.

 

Transformując blokady, niekorzystne wzorce i przekonania można stworzyć rzeczywistość naszych pragnień. Sami władamy czarodziejską różdżką, która poprzez nasze świadome i ukierunkowane działanie spowoduje zmiany w naszym otoczeniu.

To, co nosimy w sobie – nasze myśli,  odczucia względem siebie i innych. Ale też wypowiadane słowa, kierowanie energii – na korzystne lub też nie dla nas punkty odniesienia – to jedne z elementów składających się na na nasze doświadczenia. I obraz świata, w jakim funkcjonujemy.

 

Podwyższając swojej wibracje w Polu Akaszy dostrajamy się również do obfitości Wszechświata. Pozwala to uruchomić przepływ dobrobytu w różnych sferach życia. Ale o tym już w następnym artykule.

Małgorzata G. Sasinowska – Lilli Hali

 

Odczyt z Pola Akaszy.